משדרגים את המטבח – לא צריך לקרוע את הכיס

האם אתם מרוצים מהמטבח שלכם? אנשים שעברו אל דירה שבה יש מטבח 3 מטר או כאלה שהתפשרו על מטבח של הקבלן ברוב המכריע של המקרים לא יהיו מרוצים מהמטבח הקיים. מדוע? כי לכל משפחה ישנם צרכים שונים בתכלית, וכן, מטבחים שנבנו בזמנים שונים מציעים אחסון ומראה שלא בהכרח נוחים לאדם המודרני שכבר הספיק להשתדרג מבחינת הנוחות מידי כמה שנים, שלא לדבר על עשורים…

הצורך במטבח שקל לעבוד בו

כל אחד רוצה פשוט מטבח שנוח לעבוד בו. מטבח שבו לא צריכים לנבור בתוך ארון על מנת להוציא סיר אחד, מטבח שבו יש מקום לכל מה שצריכים כאשר כל דבר נמצא בארון ספציפי המיועד לשם כך. מקום מסודר לסירים, מקום מסודר לסכו"ם, מקום מסודר לדברי מזון ומקום מסודר עבור כל מה שאוהבים שבמטבח שלנו נמצא.

צריך שיהיה נוח לעבוד עם התנור, מיקום נוח למיקרוגל, מקום למכשיר האספרסו ומקום עבור מתקן מים קטן. את כל אלה ניתן להשיג בהתאם לחשיבות הפרטנית של כל זה עבור כל משפחה, ורק צריכים לדעת למי לפנות על מנת להגיע אל שדרוג בעלות יחסית נמוכה.

שדרוג במרחק של נגיעה

מטבח הוא מעין חלום בלתי מושג עבור קהל רב. המון חוששים להיכנס אל שיפוץ או רכישה של מטבח חדש רק בשל המספר הגבוה הזה שמגיע בקלות לכמה עשרות אלפי שקלים אפילו עבור מטבח יחסית קטן. 

בפועל? יש לא מעט אלטרנטיבות עבור שדרוג של חלל המטבח מאותו מטבח מיושן ולא שימושי אל עבר מטבח שבו נעים לשהות ובו להכין ארוחות בכל יום ובכל שעה. לא חייבים לבצע השקעה כספית כה ניכרת, אם רק מכירים את כל יתר המקומות הפחות ממותגים, שעובדים בצורה משפחתית ומציעים חיסכון עצום בהוצאה לצד עבודה שבה מוקדשים הרבה תשומת לב במקום שבו הייצור אינו המוני ובעל מקום לטעויות כתוצאה מכך.

בואו ליהנות ממגוון מטבחים בזול ושדרגו את המטבח עוד היום>>>

Published
Categorized as Main