צעצועים על שלט – יש ילד שלא אוהב את זה?

מחפשים מתנה מקורית? אחד הילדים הקרובים אליכם חוגג יומולדת? זה בדיוק הזמן להכיר צעצועים על שלט. בין המשחקים היותר פופולארים וכיפיים עבור ילדים. עם הצעצועים מהסוג הזה אפשר לשחק גם בבית וגם בחוץ, להפעיל את הדמיון והיצירתיות, להזמין חברים לשחק בגינה ופשוט להנות. היום יש סוגים רבים של צעצועים על שלט למשל ג‘יפ על שלט, מכונית מירוץ על שלט, רחפת שלט אימפיבית, גמבוי ומגוון רחב של משחקים על שלט, מסוק על שלט ועוד. האמת היא שגם רחפן נחשב לסוג של משחק לשלט, רק שהוא מתאים לילדים גדולים יותר וגם למבוגרים. 

איך בוחרים את המשחק המושלם על שלט?

בעיקרון יש כמה קריטריונים שכדאי לקחת בחשבון שבוחרים משחקים באופן כללי ומשחק על שלט באופן ספיציפי. 

  1. גיל – ניתן לרכוש משחקים על שלט לכל גיל החל מגיל שנה ועד גיל 18. המשחקים מותאמים לפי הגיל, ככה שאפשר להנות מהם לאורך זמן. 
  2. תקציב – ניתן לרכוש משחק ב-100 ש“ח ואפילו משחקים על שלט ב- 1,000 ש“ח וגם יותר מזה. 

אל תשכחו לצרף גם סוללות >>> 

טיפים לשמירה על המשחק שלכם לאורך זמן

לילדים יש נטייה להעיף דברים ולהפיל דברים מהגובה. עם משחקים על שלט זה הרבה פחות מומלץ, זאת משום שזה עלול להרוס ולשבור אותם. לכן, כדאי להסביר לילדים שלא מומלץ להפיל את המכונית או המסוק מהגובה, אלא לשמור עליו באוויר או בקרקע לאורך זמן. בנוסף, במידה ואתם צריכים להטעין את המשחק עם מטען USB, חשוב להטעין בכל פעם שמסיימים לשחק כדי לשמור על המשחק תקין לאורך זמן. כדאי לנקות את המשחק מבוץ וחול במידה ושיחקתם איתו בחוץ.

Published
Categorized as Main