השרות העיקרי של מגרש רכבים לפירוק

כאשר הרכב שלכם הופך מנכס לנטל ודורש טיפולים במוסך בתדירות גבוהה, או אינו יכול כלל לנסוע בשל תאונה קשה ומצב "טוטאל לוס" – זה הזמן להיפטר ממנו. אם לא תמכרו אותו תצטרכו לשלם עבורו אגרות ומסים כאילו הוא פעיל וגם להעביר אותו טסט. עם רכב כזה אין בעצם מה לעשות וזו בדיוק ההזדמנות שלכם לקבל עבורו תמורה כספית בפעם האחרונה וגם להיפטר מהנטל ולשכוח ממנו. בעלי מגרשי מכוניות ישמחו לרכוש מכם את הרכב הזה, ולא כדי להחזירו לכביש אלא משום שהוא מספק להם פרנסה בדרכים אחרות. מגרשי רכבים לפירוק נמצאים כמעט בכל עיר וגם בשולי הכבישים.

השירות שמגרש כזה מעניק

מבחינתכם השירות הטוב ביותר של מגרש רכבים לפירוק הוא פשוט סילוק הרכב והענקת פטור למוכר מטיפול בו. בעלי המגרש חייבים לדאוג לגרירת הרכב וכן לתשלום עבורו למוכר ולהעברת בעלות ומכאן הוא הופך לרכוש שלהם. האינטרס שלהם בעסקה כזו הוא ניצול הרכב למטרותיהם לאחר פירוקו. רכב המפוק משמש אותם בתור מאגר לחלקי חילוף, אותם אפשר למכור למוסכים ולסוכנויות חלפים. מדובר למשל על מראות לרכב, דלתות ופגושים. כמו כן ניתן לפרק את השילדה ולהצויא ממנה מטילי ברזל כדי למכור אותם לסוחרי ברזל. הביקוש נובע מכך שהברזל הוא חומר חיוני לבנייה ברחבי העולם ויש בו צורך תמידי. מכירת הרכב לבעל המגרש מעבירה את האחריות אליו. 

צרו קשר עם DBC פירוק רכבים >>>

פנייה לחברה אמינה

בשוק מסתובבים גורמים רבים שמוכנים לקחת את הרכב לפירוק, אבל לפני הפנייה כדאי לקבל המלצות מחברים ומכרים על חברה אמינה, לברר מהי התמורה שתקבלו ותוך כמה זמן תבוצע הגרירה, אשר חייבת להיות על חשבון בעל המגרש, ולכן רצוי שיהיה בקרבת מקום למיקום הרכב.  

Published
Categorized as Main