סיום הלימודים הוא אחד האירועים החשובים ביותר בכל שנת לימודים. זוהי אבן דרך בחייו של כל תלמיד ומהווה הזדמנות לחגוג את הישגיו. לפיכך, זה צריך להיות בלתי נשכח ובלתי נשכח עבור כל התלמידים. כדי להפוך את האירוע הזה לבלתי נשכח יותר, עדיף שטקס הסיום יצולם וישתף ברשתות החברתיות או אפילו יועלה לאתר שיתוף סרטונים. כך כולם יכולים לראות כמה עבודה קשה משתלמת, וכולנו יכולים ללמוד אחד מסיפורי ההצלחה של זה. במקרים רבים טקס סיום הלימודים בין היסודי לחטיבת הביניים יהיה מלווה בהצגת סוף שנה. בהצגה זו יקחו חלק התלמידים בתפקידים שונים. חלק מהתלמידים יהיו ביישנים מידי בכדי לעלות על במה ואם במקרה הילד/ה שלכם הוא חלק מאותם תלמידים כך תוכלו לעזור להם.

למדו את הילדים שלכם לדבר מול קהל:

היכולת לדבר מול קהל היא מיומנות שאנשים רבים רוצים לשפר. זו מיומנות שתעזור לך להתבלט מהקהל. כל מה שאתה צריך לעשות זה להתאמן ולתרגל עוד קצת. . הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות עם מיומנות הדיבור הוא להיות מודעים לדברים המרכיבים את הנאום שלך. אתה לא צריך להיות פייטן יומרני, אבל תרגול מתמיד יעזור לך לשכלל את כישוריך. אנשים רבים שרוצים לשפר את האנגלית המדוברת שלהם לא הולכים לעבור את הבחינה באנגלית בעל פה כי הם פשוט לא רוצים מקבלים ביקורת והפרופסורים שלהם לא מעריכים את חוסר המאמץ בעמידה בבחינה. תרגול נותן לך ביטחון ודקדוק טוב.

כאמור את הידע הזה, התרגול של איך לדבר מול קהל צריך לקחת וללמד את הילדים שלכם וכך יגדל הביטחון שלהם בעמידה מול קהל. בין אם הם ניצבים הצריכים רק לעמוד מול הקהל, בין אם הם צריכים לזכור שורה אחת או לתרגל ממש טקסטים שלמים אותם יצטרכו לומר בשלבים שונים בהצגה.

לפרטים על קורס דיבור מול קהל >>>