אוהלים להשכרה

שירות של אוהלים להשכרה מיועד למגוון גדול של שימושים. החל מאירועים כמו חתונות וכדו' ועד לכנסים ואבלים. ישנם כאלו שירצו לחגוג את האירוע שלהם באוהל אותו יוכלו להקים לדוגמה על חוף הים או בקרחת יער וכדו'.

אוהלים גדולים וקטנים

בעת הזמנת אוהל על מנת לקבל את גודל האוהל המתאים תצטרכו לחשב מהו סדר הגודל של המוזמנים והאביזרים והתפאורה השונה שתרצו להכניס בה. טווח הגודל של האוהלים הוא עצום. אורך האוהל נקבע על ידי פריסת בדים באורך של 3 או 5 מטרים ורוחבו נע בין – 3 ל – 30 מטרים ויותר.

כך שתוכלו לשכור אוהל בגודל של 9 מ"ר ועד ל 3000 מ"ר ויותר. הזמנת האוהל וגודלו ייקבע על פי השימוש המיועד עבורו. אם זה לאירוע רב משתתפים, לכנס של עובדי החברה או לאבלים.

מיזוג אוהלים

מיזוג האוהל הוא הדבר הכי חשוב. בכדי שהאווירה באוהל תהיה נוחה וכיפית יש לשמור על טמפרטורה נכונה בחלל האוהל. ישנם פתרונות מיזוג שונים לאוהלים כמו מצננים הפועלים על מים המוחדרים לתוכם והם מקררים אותו ומפזרים אוויר קר במקום.

הפתרון השימושי ביותר הוא שימוש במזגנים רגילים. תוכלו לשכור מהחברה שנותנת לכם את האוהל גם מזגנים לפי הצורך. אם מדובר באוהל אבלים לא תזדקקו ליותר מידי מזגנים, כמו כן לא תצטרכו לקרר את האוהל יותר מידי. לעומת זאת אם תבחרו לערוך באוהל חתונה או אירוע דומה תצטרכו להתקין מספר רב יותר של מזגנים שישפיעו על קירור האוהל במידה המותאמת לרוקדים ברחבה.

לא כדאי להתפשר על חברות זולות וחאפרים. חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברת נתנוב אוהלים, חברת אוהלים להשכרה מקצועית ואמינה, העומדת בתקני הבטיחות השונים על מנת להבטיח לכם אירוע מושלם מכל הבחינות.

Published
Categorized as Main