ריסוס נגד ג'וקים

ג'וקים או תיקנים בשמם הנוסף אלו מזיקים מטרידים שיכולים להימצא בסביבת בני האדם בכל עונות השנה ובמיוחד בעונת הקיץ. אלה חיים בדרך כלל באזורים לחים כמו תעלות הביוב ויוצאים ממנו בחיפוש אחר מזון. בסביבת בני האדם ובכלל בסביבה מיושבת יש הרבה סביבות לחות כמו חדרי רחצה, חדרי כביסה, מרתפים ומחסנים קרירים ועד לאזור עם שלוליות לאחר ימים של גשם בחודשי החורף. מלבד העובדה שהם אינם רצויים בביתנו מטעמי ניקיון ואנשים הפוחדים או נגעלים מהם הרי שהם גם מהווים בעיה תברואתית לא קטנה ויש להזמין הדברה של מיכאל המדביר. הם יכולים לגעת במזון שלנו, להתהלך עליו ולפזר חיידקים ווירוסים שונים המגיעים עמם מתעלות הביוב. 

האם ניתן למגר את הבעיה עם תרסיס מהסופר?

תיקנים, כמו נמלים וסוגים נפוצים אחרים של מזיקים שעל הנייר אינם מסוכנים במיוחד בתקיפה ישיר לבני האדם כמו מזיקים רבים אחרים, גורמים לכך שאנשים רבים הרוצים להיפתר מהם פשוט קונים תרסיס הדברה פשוט מהסופר ומרססים אותו על הג'וקים או מתחת למקרר ובאזורים שונים בבית. התרסיס יכול להרוג כמה ג'וקים ולעבוד באופן נקודתי אולם חשוב להבין כי הוא מכיל חומרים רעילים, מסוכן לנשימה, מסוכן לילדים קטנים ובעלי חיים בבית וגם אינו ממגר את הבעיה לגמרי אלא רק הורג כמה ג'וקים ועדיף לדאוג למדביר מאתר הדברה מיכאל ובוריס.

התמודדות עם ג'וקים בעונת הקיץ:

בחודשי הקיץ החמים הג'וקים מחפשים אחר מזון ואזורים לחים לכן יוצאים מהמחבוא שלהם ונפוצים יותר בבתים, משרדי, בתי עסק שונים ובכל מקום למעשה. במידה ואתם סובליםמבעיה של ג'וקים בחודשי הקיץ כדאי יהיה להזמין שירותי הדברה מקצועיים לטיפול בבעיה.

שימוש בחומרי הדברה איכותיים ומתקדמים:

חברת הדברות מקצועית תדביר באמצעות ריסוס נגד ג'וקים שיהיה איכותי ומתקדם, ידידותי לסביבה, פחות רעיל וכמובן ההדברה עצמה תבוצע גם בבית וגם בחצר כדי להרחיק את הג'וקים מהאזור לתקופה הקרובה.

Published
Categorized as Main