התינוק שלכם חוגג יום הולדת ראשון ואתם מעוניינים לפנק אותו בבימבה לגיל שנה? ובכן, בחנויות הצעצועים המובחרות תוכלו בהחלט למצוא מגוון בימבות שמתאימות לגיל שנה ומיועדות עבור פעוטות בממדים קטנים. בחלק מהבימבות לגיל שנה ישנם עזרים שמעודדים את הילד ללכת ומשפרים את היציבות שלו לקראת הליכה עצמאית – אם הוא עדיין לא עושה את זה מעצמו, אם כי חשוב לציין כי מרבית הפעוטות עדיין לא הולכים בגיל שנה, אז אל תהיו לחוצים. 

בימבה לגיל שנה – מה עושים איתה?

בימבה לגיל שנה משמשת כאמור גם כמעודד הליכה ומסייעת לילד לשפר את היציבה שלו. בבימבות לפעוטות לא קיימים פדלים וההנעה שלהם והרכיבה על הבימבות היא באמצעות הנעת הרגליים קדימה ואחורה בצורת הליכה. בניגוד לאופניים או לבימבות לגיל גדול יותר, שאיתם נוסעים בדרך כלל גם ברחוב או בגינה, הרי שעם בימבה לגיל שנה ירכב הפעוט בדרך כלל במרחב ביתי מוגן יותר.

הילד מבקש אופני איזון? קנו עכשיו >>>

האם צריך לשים קסדה בעת רכיבה על בימבה לגיל שנה?

טוב, אז זהירות למעשה אף פעם לא מיותרת, אך לא תמיד כדאי להקצין באמצעי הזהירות. אז נכון שיש המלצה לחבוש קסדה בעת רכיבה על אופניים ובימבות לצורך הגנה על הראש במקרה של נפילה או חבלה, אך כאן זה קצת מיותר. 

הרי התינוק שלכם לא עומד לנסוע עם הבימבה ברחבי העיר ולטוס במורד מסלולי רכיבה ברחובות, אלא במקרה הקיצוני ביותר הוא פשוט ייסע איתה ברחבי הגינה הציבורית. ולכן, דעתנו היא שלא צריך לחבוש לתינוק קסדה על הראש בעת רכיבה על בימבה לגיל שנה, אבל אתם בהחלט יכולים לסבור אחרת מאיתנו ולהחליט שהילד שלכם כן צריך קסדה בעת הרכיבה.