מהי פטריית השיטאקה ומה סגולותיה?

פטריית השיטאקה נחשבת לאחת מהפטריות המוכרות והידועות ביותר בעולם המערבי. מעבר להיותה מרכיב מרכזי בסושי ובמאכלים אסיאתיים שונים, הפטרייה הזאת נחשבת לבעלת יכולות ריפוי. פטריות שיטאקה גדלות באופן טבעי על העצים באזורי אסיה, הן בעלות ערך תזונתי עצום והן יכולות לשדרג את התזונה של כל אחד וכל אחת מאיתנו. פטריות אלו אשר אפשר למצוא אצל אמיר פרלמן מכילות כמות אדירה של וויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ועוד. לאורך אלפי שנים השתמשו בפטריות האלו הן לצורך ריפוי והן לצורך אכילה וחיזוק הגוף. הפטרייה בעלת ארומה ייחודית ודומיננטית, היכולה להוסיף המון לתבשילים ולמרקים שונים.

שווה בדיקה – מבחר תוספי תזונה של פרלמן סחר.

מהן הסגולות של פטריית השיטאקה?

פטריה זו ידועה ביכולות שלה לחזק את הגוף כנגד מחלות שונות, כולל מחלת הסרטן. אנשים רבים למשל, בוחרים לאכול מהפטרייה בזמן טיפולי כימותרפיה שונים, על מנת לשמור על הגוף ולמזער את הנזק של הטיפול. הפטרייה ידועה ביכולת שלה לחזק ולשפר את תפקודה של מערכת החיסון, לכן היא מתאימה מאוד לאנשים שסובלים לעיתים תכופות מהצטננויות וממחלות שונות. יש לציין כי ניתן להשתמש בפטרייה לאורך זמן, היא אינה רעילה ואינה גורמת לתופעות לוואי מיוחדות. סינים רבים למשל, נוטים לאכול מהפטרייה על בסיס יומיומי, כחלק מהתזונה השגרתית שלהם, על מנת לחזק את הגוף ולהאריך את תוחלת החיים שלהם. מעבר לכך, כדאי לציין כי הפטרייה הוכחה בתור אמצעי יעיל להורדת לחץ דם ורמת הכולסטרול בדם, לכן כל מי שסובל מהתוצאות של התזונה המערבית, יכול להתחיל לצרוך מהפטרייה כדי לאזן את הגוף שלו.

לעוד מוצרים מבוססי פטריות ואחרים – היכנסו ללינק.

לסיכום, פטריית השיטאקה נחשבת לאחת מפטריות המרפא הידועות והנפוצות ביותר בארץ. ניתן לרכוש אותה בצורה טרייה, מיובשת, בצורת אבקה או קפסולה. פטרייה זו ידועה בתכונות המרפאות והמחזקות שלה, היא משפרת את זרימת הדם, מפחיתה כולסטרול, מגנה על הכבד ומסייעת לגוף להילחם בחיידקים השונים. הפטרייה מסוגלת להרוס תאים סרטניים, ולכן חולי סרטן רבים בוחרים לצרוך אותה בנוסף לטיפול הקונבנציונלי שלהם. אחד מרכיבי הפטרייה נקרא "לנטינן", אשר משמש לצורך טיפול בסרטן הקיבה. מעבר לכך, ניתן להשתמש בפטרייה לצורך טיפול במחלות קיבה שונות, אנמיה, אבני מרה ועוד.

קראו גם על: פטריית זחל

Published
Categorized as Main