איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

הקירות החיצוניים של בניין שלנו מושפעים מהאקלים המשתנה במשך כל ימות השנה. אפילו הקירות הבנויים מהחומרים החזקים ביותר נשחקים עם הזמן ונזקקים לאיטום.

מומלץ לשכור קבלן מקצועי ותיק בתחום שידע להתאים את החומר לקיר ויאטום לכם את המבנה בצורה הטובה ביותר, שלא יהיו נזילות וכדו' בבניין.

קיים מגוון גדול מאוד של חומרי איטום לקירות חיצוניים. לכל חומר כמובן המעלות והחסרונות שלו.

חומרי האיטום השונים

חומר על בסיס צמנטי – חומר זה נדבק בקלות ובמהירות יחסית לקירות הבניין ונצמדים אליהם היטב. מכיוון שחומר זה אינו גמיש, נצטרך להשתמש ברשת אינטרגלס.

חומר איטום על בסיס ביטומני – את החומר הזה ניתן להתיז או למרוח על הקיר, החומר נצמד היטב לקיר והוא בעל גמישות גבוהה. החומר בא לידי שימוש לרוב לאיטום קירות וסדקים שאינם בנויים בצורה ישרה.

חומר על בסיס אקרילי – החומר מספק פתרון מהיר וקל לאיטום קירות חיצוניים, אבל לטווח הארוך הוא לא מספיק יעיל.

ישנם חומרים רבים נוספים המיועדים לאיטום, כל חומר והשימושים המיועדים לו. תסמכו על הקבלן שהוא יבחר את הטוב ביותר עבורכם.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

באיטום מבנים גבוהים תלוי בגובה כמובן, בבית קרקע נוכל להשתמש בסולם גבוה. אך בבניינים גבוהים לרוב יתבצעו עבודות איטום קירות חיצוניים בסנפלינג. חבל הסנפלינג מתחבר לנקודת העיגון על הגג, משם העובד יורד כשהוא מחובר בחבלים ומבצע את עבודתו.

חשוב לבדוק לפני איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, כי החברה והעובדים רשאים להשתמש בסנפלינג עבור עבודת האיטום ומהו ניסיונם בתחום. כדאי גם לבדוק את עניין הביטוח של העובדים.

חשוב מאוד להזמין חברה כמו חברת אוטמים אחראית ומומלצת, על מנת לקבל את העבודה האיכותית ביותר וברמה הבטיחותית הגבוהה ביותר.

Published
Categorized as Main