מצבר SCHNAPP – מצברים איכותיים במחירים הוגנים

מחפשים מצבר טוב ואיכותי? מה לגבי סוללה לרכב מתוצרת SCHNAPP? מבין מגוון רחב של סוגי מצברים שנפלט נחשב בולט, איכותי וחזק. אבל כיצד מתאימים את הסוללה הנכונה? הכול בהמשך.

יש לא מעט סוגי מצברים שנועדו להנעת רכבים מסוגים שונים. את המצבר בוחרים בדרך כלל בהתאם לכלי הרכב ולצרכי המכונית. אחד המחברים הבולטים בתחום הוא מצבר שנפ שנחשב מהאיכותיים והעמידים ביותר. אבל מה צריך לדעת על בטרייה לרכב שנפ? הנה כמה עובדות:

מצברים של שנפ ושל חברות אחרות יש לא מעט כאשר הבחירה נעשית גם על פי כלי הרכב וגם לפי גובה האמפר. יש מבצרים בגובה 60 אמפר, 80 אמפר, 95 אמפר וכדומה כאשר כל מצב צבירה דרוש עבור רכב אחר.

כשאתם מבצעים התאמה לרכב שימו לב לנפח המנוע. היועצים והמכונאים שיעזרו לכם לבחור מצבר יכולים להתאים לכם מצבר SCHNAPP – באיכות גבוהה.

בבחירת הבטרייה הנכונה והמתאימה ביותר לרכב שימו לב כי אתם מקבלים אחריות בזמן שעל מרבית הסוללות תקבלו אחריות של בין שנה עד שנה וחצי.

בנוסף לכך וודאו כי אתם בוחרים את המוצר הנכון וכי המחיר הוגן. כיום אפשר לבצע השוואת מחירים בין מצברי SCHNAPP  בקלות זאת באמצעות השוואת מחירים און ליין.

 שירות מצברים עד הבית – הדרך הנכונה לצאת לדרך

אם הגיע הזמן להחליף מבצר לאוטו ואם נתקעתם ללא חשמל ברכב כדאי לבחור שירות התקנת מצברים שיאפשר לכם קבלת שירות דרכים מהיר והתקנת בטרייה חדשה למכונית בעת הצורך. שירות כזה יחסוך המתנה לגרר וגרירה של הרכב אל המוסך ובכך יטיב עמכם ויספק לכם חילוץ מהיר וטוב.

Published
Categorized as Main