שירותי סיעוד פרטיים – לא רק לבעלי ממון

אם הגעתם למצב שאתם או מישהו מבני המשפחה שלכם זקוק לשירותי סיעוד – יתכן שאתם חושבים על הפתרון המיידי או המוכר של שיקום וקבלת שירותי סיעוד בשירות הציבורי. 

אבל בפועל, מקומות כאלה או טיפול סיעודי בבתי החולים של המדינה ובשאר מעונות יכולים להיות (במילים עדינות) מזעזעים, גם עבור מי שעובר את השיקום או מי שזקוק לטיפול סיעודי וגם עבור בני המשפחה שנטל הטיפול עובר אליהם. 

אבל אם הסיבה להימנעות שלכם מבחירת מקום סיעודי יוקרתי עבורכם, או לכל אדם שקרוב אליכם כמו הורה או סב, ילד או בן ובת הזוג –  הן סיבות כלכליות: חשוב שתדעו שמקום סיעודי יוקרתי יכול להתאים לכל אדם, מכל שכבות האוכלוסייה ובכל מצב כלכלי. להמשך קריאה אודות שירותי סיעוד פרטיים באתר רום גלי זהב

אז איך מממנים בית חולים סיעודי טוב או בית אבות סעודי איכותי? 

אחת הדרכים היא פשוט לפנות אל חברת הביטוח שלכם אליה שיגרתם במשך שנים כספים רבים שנועדו בדיוק למצבים האלה. אם החולה מבוטח בביטוח חיים ובביטוח בריאות:  יתכן מאוד שמגיע לו כיסוי על ימים של שהות במוסד סיעודי יוקרתי או לפחות מוסד ראוי למגורים ושיקום. 

בין היתר, גם קופת החולים שלכם יכולה לספק לכם את המימון הדרוש ואת הכיסוי על פי הטבלה של קופות החולים, טבלה המציגה את ההחזר שתקבלו על אשפוז במקומות סיעודיים פרטיים. 

ביטוח סיעודי דרך קופות החולים יכול לעזור לכם לממן את השהייה במוסדות טובים יותר, איכותיים שיש בהם יחס אישי. כך אפשר להגיע אל מקום שלא סובל מבעיות תברואה והיגיינה, מקום בו האנשים שאתם אוהבים (או אתם) יקבלו יחס אישי וטוב. לסיכום, מוסדות סיעוד פרטיים הם לא לעשירים בלבד! הם מתאימים גם לאנשים בכול סטטוס כלכלי, להם יש זכויות. אז אם אתם זקוקים לטיפול סיעודי כזה או אחר, זה הזמן לברר היכן תוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר ואיך תוכלו למממן אותו. למידע אודות בית אבות סיעודי בפתח תקווה

Published
Categorized as Main