מערכת למידה לילד כהכנה לכיתה א'

הורים לילדים שעומדים לעלות לכיתה א', מקפידים לא פעם לקחת עבורו מורים פרטיים אשר יכינו אותו לקראת הלימודים. הם חוששים שהילד לא יצליח להתמודד עם החומר שנלמד בכיתה ולכן הם מבקשים לשכור עבורו שירות של מורים פרטיים, אשר ילמדו אותו מה שהוא צריך ויכינו אותו כך ללימודים בבית ספר. 

אך לא חייבים לעשות זאת. באתר עד 6, אפשר למצוא מערכת הוראה און ליין שהילד יכול להיעזר בה כמערכת הכנה לכיתה א' וללמוד באמצעותה קרוא וכתוב וכן חשבון, דברים חשובים ורלוונטיים עבור ילדים שעומדים לעלות לכיתה א'. מעבר לכך, המערכת גם כוללת מבחני ידע שעוזרים לבחון את היכולות של הילד, מה הוא יודע וכיצד הוא משיב על כל שאלה ושאלה. 

לפני שנסביר מה היתרונות של מערכת זו על פני מורים פרטיים, חשוב לציין, המערכת הזאת נוסדה על ידי טובי אנשי החינוך אשר מבקשים לספק לילדים את כל הכלים שהם צריכים לקראת עלייתם לכיתה א'. 

מדוע מערכת זו עדיפה על מורים פרטיים?

ראשית, היא הרבה יותר זולה. במקום שההורים יצטרכו לשלם על כל מורה פרטי בנפרד, המערכת כוללת מחיר אחיד. הסכום הוא הרבה יותר נמוך ובוודאי הרבה יותר אטרקטיבי. 

שנית, מדובר על מערכת אונליין שהילד יכול להשתמש בה מתי שהוא רוצה, בלי להיות תלוי במורים וביכולות שלהם. 

שלישית, זו מערכת שהולכת עם הילד צעד-צעד, באופן כזה שהילד לומד בצורה עקבית ומדורגת את כל מה שהוא צריך. אין צורך להשתמש במורים פרטיים כאשר ילדים לומדים לקרוא ובוודאי שאין צורך לרוץ עם החומר אל מקומות שלא בטוח שהילד יצטרך אותם. 

ארבע, זו מערכת שקל יותר להורים לפקח עליה ועל מה שהילד עושה, כיצד הוא משתמש ואילו תוצאות הוא משיג בעזרתה.

Published
Categorized as Main