עגילי פנינה לכלה – למראה קלאסי ונקי

אם חשבתם עד היום ששמלת הכלה היא העיקר, הגיע הזמן שתלמדו על החשיבות הרבה שיש לאביזרים. גם אם נראה שכולם מסתכלים רק על השמלה, האביזרים הם אלו שמבליטים את האזורים הנכונים ומדגישים את היופי הטבעי שלך. כך למשל, בעזרת עגילי פנינים נכונים תצליחי להבליט את התסרוקת שלך או למשוך מבטים אל האיפור. העגילים הם אלו שיקבעו האם המראה הסופי יהיה אלגנטי, רומנטי, פשוט, זוהר או נשי. 

איזו כלה אני רוצה להיות?

רוב הנשים חולמות שנים רבות על יום החתונה שלהן. חלק מהנשים רואות בחלום כלה נסיכה כמו באגדות בעוד אחרות רואות כלה מורדת בסגנון מחוספס. רק את יודעת איזו כלה את רוצה להיות ואלו תכונות אופי תרצי להדגיש באמצעות השמלה, האביזרים והמראה הכללי. את היא זו שבוחרת האם לעצב לעצמך מראה של נסיכה קסומה, אישה חזקה ומודרנית, נערה כפרית תמימה, סטודנטית חכמה, הבת של השכן ועוד. 

אלו עגילים מתאימים לשמלת כלה?

על העגילים שאת בוחרת להתאים לשמלה ולייצור יחד עמה מראה הרמוני ואחיד. כך למשל, כאשר השמלה מפוארת ונוצצת נשלים את המראה עם עגילים במראה קלאסי, נקי וסולידי. אם השמלה נחשבת פשוטה נעשיר את המראה עם תכשיטים מיוחדים ונוצצים. עגילי פנינה לכלה יהיו בחירה במראה קלאסי. הצבע הלבן של הפנינים תואם את שמלת הכלה ומעניק לכלה מראה נקי, קלאסי, פשוט ובו זמנית  גם מלא סגנון. עגילי פנינה משתלבים נהדר עם כל סגנונות העיצוב. 

ממש כפי שלא תלבשי ביום החתונה שלך בגדים פשוטים כך גם לא תבחרי בתכשיט שאין לו משמעות מיוחדת. עגילים לנשים, כמו עגילי יהלום קלאסיים או עגילי פנינה יהיו מתנה נהדרת ושימושית בעבור כל כלה. תכשיטים לכלות מתבססים בעיקר על יהלומים, פנינים ואבני קריסטל נוצצות. 

Published
Categorized as Main