טיפול בשיטת NLP – איך זה עובד?

טיפול בשיטת נלפ או דמיון מודרך זהו טיפול אשר נעשה בעזרת מטפל אשר משמיע למטופל משפטים וסיפורים וגורם לו להיות במקום אחר מבחינה מחשבתית ותודעתית. מטפל מנוסה יוכל לדעת כיצד לגרום למטופל להיות במקום בו הוא ירגיש בנוח מבחינה מחשבתית וכך יהיה ניתן להשיג את השינוי המשמעותי בחיים.

שינוי תודעתי ומחשבתי של המטופל

בעצם במהלך הטיפול צפוי המטופל להירגע והמטפל ינסה לגרום לו להגיע למקומות רחוקים בדמיון, כך שהוא יוכל לראות את חייו מנקודת מבט שונה ביחס למה שהוא הכיר עד כה. בדרך זו ניתן להיות במצב מיטבי ולהיות מסוגלים לקבלת החלטות שישנו את החיים. הרי כך המטופל יבין טוב יותר את המצב בו הוא נמצא וירצה לשנות אותו.

סדרת טיפולים ושינוי הדרגתי

מאפיין נוסף של טיפול NLP זה עצם כך שלא מדובר בטיפול אחד בלבד. בדרך כלל כדי להשיג תוצאות משמעותיות יצטרך המטופל להגיע למספר טיפולים, זאת בהתאם לבעיות ולקשיים עמם הוא מתמודד אשר יצריכו טיפול. לאור זאת צריך להיעזר בסבלנות וזאת אם רוצים ליהנות מכל היתרונות שיהיה נלווים לטיפול המעולה הזה. כל אחד מכם יוכל למצוא בו תועלת רבה וזאת ללא ספק.

אפשר לטפל באינספור בעיות עם דמיון מודרך

 בין אם הילד שלכם סובל מחרדת בחינות, פחד קהל ובין אם אתם מכורים לסיגריות, דעו לכם כי בעזרת NLP ניתן להעלים אינספור בעיות מהחיים ולהוביל אותם למסלול הרבה יותר חיובי ותקין. לאור זאת יהיה חיוני מבחינתכם לוודא כי אתם פונים אל גורם מקצועי אשר יוכלו ללוות אתכם ולהעניק לכם טיפול אשר יאפשר לכם לשנות לחלוטין את המצב בו אתם נמצאים להתמודד עם הקשיים פנים מול פנים.

Published
Categorized as Main