כל הנושא הזה של ענייני ממונות הוא נושא ממש מורכב. הוא טומן בחובו הרבה מאוד נושאים והרבה מאוד עניינים לצד הלכות פסוקות וידע הלכתי העוסק בתחום הזה. כאשר מדובר בענייני ממונות הקשורים בין איש לאשתו הדבר עשוי להיות מורכב וסבוך פי כמה וכמה. היות ובני הזוג חולקים ביניהם כל כך הרבה מן המשותף עד שכל חלוקה ביניהם במצב אשר בו הם מבקשים להיפרד, עשוי להיות מלווה בהרבה מאוד וויכוחים, ריבים, אש ועשן.

זו הסיבה שאנחנו ממליצים לכל זוג, בטרם הם נכנסים יחד לחופה, כי יערכו ביניהם הסכם ממון. הסכם הממון אמור להיחתם מול משרד עורך דין על מנת שהוא יהיה בר תוקף.

לא נעים – לא נורא. לא יועיל – לא יזיק….

אז הכתרתי את הקטע הזה בשתי כותרות כי פשוט לא ידעתי במה לבחור. כל הנושא הזה של הסכם ממון הוא מאוד משמעותי היות וכך בני הזוג כבר מגדירים מראש את כל מה שכרוך ביניהם. עם זאת ברור כי מדובר בהסכם שיש בו מטען מאוד רגיש. כי אחרי הכול בני הזוג שעומדים לקראת נישואיהם ממש לא רוצים לחשוב על מצב בו הם יבקשו להיפרד. אך בגלל שדברים כאלה קורים לצערנו וזה לא קורה מעט, חשוב לנו לדעת איך וכיצד לערוך את הסכם הממון על מנת שכל התהליך יצלח היטב וההסכם אם יהיה בו צורך אכן יהיה הסכם שכתוב בצורה חוקית ונכונה.

ליצירת קשר עם עורך דין הסכם ממון >>>

לא תולים את ההסכם על הקיר

אז נכון שלא ממש נעים לעשות הסכם כזה כאשר העולם כולו נראה פורח זורח וצומח… אך את ההסכם לא צריך לתלות על קיר הסלון. גונזים אוו במגירה כלשהי למקרה הצורך.