עיצוב מטבח – כמה זה יעלה לכם

בדרך כלל, אנשים משקיעים בעיצוב מטבח אחת ל – 10 – 15 שנים. מכיוון שכך, חשוב להקדיש הרבה מחשבה ותכנון מקצועי כאשר אתם רוצים לעצב את המטבח שלכם.

כל אחד, חובב בישול וגם מי שלא, אוהב להיות במטבח מעוצב, מרווח, יפה ונוח. לפעמים המטבח שלנו הוא קטן פיזית ואין דרך להגדיל אותו, מטבח בבנייה ישנה ומוזרה, ארונות ישנים ומוזנחים. כיום, ניתן לראות מטבחים קטנים ממש וכאלה שלא חלמתם שניתן לעשות מהם משהו, מעוצבים ביוקרה ובסטייל ייחודי.

כאר אתם רוצים לעשות עיצוב מטבח כפרי בביתכם, כדאי לכם לעשות שיעורי בית רציניים בכדי לדעת מה באמת מתאים לכם, מה אתם יכולים לעשות בכדי להרוויח שטח גדול ככל האפשר, בנוחות מרבית, ביופי מקסימלי ובמחיר הזול ביותר במסגרת התקציב שלכם.

מטבח קטן

עיצוב מטבח קטן הוא לפעמים הבייבי של מעצבי פנים. דווקא בחדר קטן, ניתן להפיק ולהעצים את העיצוב המיוחד. עבודה בכפוף למסגרת קטנה ושטח מוגבל, גורמת למעצב לחשוב מחוץ לקופסא, להפעיל את המוח ואת היצירתיות במקסימום.

אחד הפרטים החשובים ביותר במטבח הוא האחסון. במטבח אנחנו מאחסנים עשרות פריטים שונים שצריכים מקום מסודר ומאורגן. החל מסירים, כלי אוכל, כלי בישול, סכו"ם, אוכל יבש, מקרר, מקפיא, תנור ועוד עשרות פריטי חובה בכל מטבח.

בכדי שנוכל לעצב את המטבח בצורה ייחודית ובמקביל להשאיר שטח ריק ככל האפשר, יש לבנות פתרונות אחסון נסתרים וקטנים ככל האפשר. כיום ישנם פתרונות אחסון גאוניים ויצירתיים במיוחד, כמו מגירות נסתרות, ארונות למקרר ועוד.

כמה זה יעלה לכם? מחיר של עיצוב מטבח הוא משתנה מאוד, בהתאם לגודל, לסוג העיצוב נוכל לקבוע את המחיר. המחיר הממוצע הוא בין 2,000 ל – 10,000 שקלים

Published
Categorized as Main