איך בוחרים עורות לתופים?

מי מבינכם טרם שמע הודות תופים אלקטרוניים? בתקופה שבה אנו חיים במציאות העכשווית ואף בקצב מהיר של התקדמות הטכנולוגיה, כעת כבר כל ילד קטן מבין שקיימים תופים אלקטרוניים. מערכת של תופים אלקטרוניים או תופים דיגיטליים בנויה מסט של פדים, אשר הם מורכבים מגומי ועל ידי המוח של המערכת ניתן להאזין לקול של התופים הממשיים. יתרה מזאת, ישנן עוד אפשרויות וכן עוד סאונד אשר המערכת הנ"ל מבינה כיצד לדמות, כל מיני סוגים של תופים, כלי הקשה וצלילי מידי למיניהם אשר מופקים מן המערכת האלקטרונית.  לחצו כאן כדי למצוא אביזרים מותאמים לתופים.

סט אקוסטי, מערכת של תופים, או לחלופין תוף אקוסטי – כל אלה הינם שמות נרדפים למערכת של תופים סטנדרטי שהנכם יודעים עליה מתוך הופעות ברחבי מדינת ישראל והן ברחבי מדינות אשר מעבר לים. מדובר הודות תוף סטנדרטי, חתיכות מעוגלות מן החומר עץ, אשר מכוסות משני צדי התוף בעור ספציפי לתוף. עסקינן הודות מערכת של תופים אקוסטית, אשר מבצע סאון ממשי וכן מעניקה עבורכם תחושה איך מפיקים צלילים אמתיים מן תוף בשידור חי בלי הגברה או עשיית שימוש של חשמל.

במציאות העכשווית משטח של תוף אלקטרוני הכי חדש מורכב מן יריעות פלסטיק, אשר מוגדרות בשם עורות לתופים. ביריעות הללו עושים שימוש אף בתוך מערכת תופים אקוסטית. חרף העובדה שמרבית בני האדם גורסים כי תוף אלקטרוני חדר למודעות רק בעשור האחרון, הרי לכם הצהרה בריש גלי, מערכת התופים האלקטרונית הראשונה אותרה כבר איפה שהוא בסביבות שנות השמונים.

דוגמה לבחירת עורות לתופים – טיפ שלנו לבחירה של עורות תופים – עור חיצוני לתוף הבס, מעשרים אינץ', דגם א קיו שלוש, מאופיין בסאונד נמוך. העור לתופים בא עם חור מובנה וכן בעל חישוק פנימי, על מנת למנוע אובר טונים וגם העצמה של תדר נמוך.

Published
Categorized as Main