העולם היהודי, כידוע, התברך בהרבה מאוד ספרים ומאמרים כתובים המציגים תוכן רחב ומגוון הקשור לעולם זה מהיבטים שונים, בפרט בכל מה שקשור להיבט הדתי. 

אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד ספרים הקשורים ליהדות באופנים שונים (שס חתנים למשל), אשר נכתבו על פני תקופת זמן של מאות שנים ויותר. מדובר על ספרי קודש בפני עצמם וכן על ספרים עם פרשנויות של רבנים וחכמי דת. אפשר למצוא ספרים שקשורים לנפש, למשפחה, להיבטים פסיכולוגיים ורוחניים, ספרים הקשורים להיבטים בריאותיים, ספרי מוסר ואמונה ועוד. 

לצד כל הספרים האלה, אפשר כמובן למצוא ספרים שקשורים ישירות לדת, כמו למשל, תורה נביאים כתובים, משניות גמרא ופירושים, ספרי הלכה, סידורי תפילה ועוד. אלו ספרים שאפשר למצוא בכל חנות אשר מתעסקת בארון הספרים היהודי וכן אפשר למצוא אותם בלא מעט בתים של יהודים מאמינים או כאלה אשר בוחרים להתעסק בתחום מהיבטים שונים, כולל היבטים אקדמיים ואינטלקטואליים. 

איך אתר המדף היהודי יכול לעזור לנו?

כל מי שרוצה לייצר לעצמו ספרייה עשירה בספרי יהדות או רוצה לשלב בתוך ספרייה קיימת דוגמאות לספרים שונים, יכול ליהנות מקטלוג עשיר ומגוון אשר נמצא באתר המדף היהודי

מדובר על אתר אשר דרכו אפשר לרכוש מגוון רחב של ספרים הקשורים ליהדות, בין אם זה באופן ישיר ובין אם זה דרך החנות הרשמית אשר ממוקמת בירושלים. ניתן לבצע את הרכישות דרך האתר, באופן מאובטח ונוח, ולקבל את הספרים במשלוח תוך מספר ימים. 

האתר מציע קטלוג עשיר של ספרים שונים ומגוונים על פי קטגוריות שונות, כאשר כל אחד מאיתנו יכול להחליט איזה אילו ספרים יתאימו לספרייה שלו וכיצד הוא ירצה להשתמש בהם לצרכיו האישיים.