אוהבים לארח? 6 טיפים לעיצוב שולחן חגיגי

רוצים לארח חברים או קרובי משפחה בביתכם ולעשות זאת בסטייל ובצורה מאוד נעימה וכיפית? כדי להשיג מבוקשכם בעניין הזה יהיה כדאי לכם לקחת בחשבון מספר טיפים חשובים שנחלוק עמכם במאמר הבא. כך תוכלו להתנהל בכל הנוגע לכך בצורה הרבה יותר מוצלחת בעצם.

בחרו במפה מרשימה ומיוחדת לחג – טיפ ראשון יהיה לבחור מפות שולחן מיוחדות עם עיצוב מיוחד ומסקרן שתוכל להפוך את החג והאווירה סביב השולחן להרבה יותר מיוחדים ומעניינים.

נסו לבחור בשולחן גדול ומרווח לאורחים – טיפ נוסף הוא לבחור בשולחן שיהיה בדיוק בגודל שיתאים לכל האורחים לשבת יחדיו וליהנות מארוחת החג בצורה מאוד נעימה ומרווחת וללא צורך לחוש בצפיפות.

עשו שימוש בכלים מרשימים ואיכותיים – יהיה כדאי לעטר את השולחן עם סכו״ם איכותי וכזה שיוכל להפוך את האווירה לחגיגית יותר. ניתן למצוא סכו״ם עשוי כסף או כזה שיגיע בעיצובים מעניינים.

עצבו את שולחן החג בצורה מקורית – יהיה ניתן לשלב פריטים ואלמנטים עיצוביים מיוחדים כמו מפות שולחן עגולות שיגרמו לשולחן החג שלכם להיראות שונה, מיוחד ומעניין יותר מבחינה עיצובית.

בחרו בשולחן כבד עבור החג – כדי להפוך את האירוע לכזה שירגיש וייראה חגיגי יותר, יהיה מומלץ לעשות שימוש בשולחן מסיבי וכבד כמו אחד שעשוי מעץ טבעי. זה ללא ספק יוסיף רבות לאווירה בחג וזה דבר שיוכל לעניין אתכם.

קחו השראה משולחנות חג של אחרים – הטיפ האחרון שנוכל לתת לכם הוא לקחת השראה משולחנות חג מוצלחים שנחשפתם אליהם בעבר. בין אם מדובר על אלמנט מקוריים או סידור מסוים של השולחן, אל תהססו לקחת השראה מאחרים וזאת כדי להפוך את שולחן החג שלכם למוצלח ומיוחד ככל האפשר. זה יהיה מאוד מועיל עבורכם.

Published
Categorized as Main