מיצגים לאירועים – מה זה אומר ואיך נשתמש בהם?

אחד השימושים הייחודים שאנחנו יכולים לעשות באמנים ובאמצעים שעומדים לרשותם במסגרת אירועים שאנחנו מארגנים, בין אם מדובר באירוע פרטי, עסקי, ציבורי, הם מייצגים. 

מדובר על אופציה מאוד מקובלת היום, בפרט כשאנחנו רוצים להעביר מסר מסוים, חברתי, שיווקי ואחר. אנחנו יכולים להשתמש באותם אמנים על מנת להעביר את המסר בצורה חיה, מבלי שאנחנו נגרום נזק למסר עצמו ובכלל, מבלי שאנחנו נגרום נזק לאירוע. אנחנו יכולים לשלב את המייצג של איתמר שחקנים למשל, בצורה אופטימאלית באירוע שלנו, כחלק בלתי נפרד מהקונספט וכחלק בלתי נפרד מלוח הזמנים של האירוע. 

חשוב להבהיר כאן, הבחירה שלנו בסוג כזה של אומנות היא אמירה, שכן לא מדובר באומנות סטנדרטית בהכרח, הרבה פעמים היא דורשת מאמץ מצד האמנים, לא פעם היא דורשת מהאנשים שצופים במייצג מחשבה ועומק, על מנת להבין מה אנחנו רוצים להעביר וכיצד לקבל את זה. לכן אנחנו צריכים לדעת איך לייצר את המסר בצורה נכונה ולשלב אותו באופן אופטימאלי.

כיצד בוחרים את המייצג הנכון

בשביל לבחור מייצגים לאירועים, בין אם מדובר על מייצגים אשר מוצגים על ידי בני אדם ובין אם כאלה שמיוצרים על ידי בני אדם או מועברים באמצעות חומרים שונים, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, מה יכול להתאים לאירוע שלנו, (ראו דוגמאות של אטרקציות לאירועי חברה) מה יכול להתאים לסגנון שלו וכן לקהל היעד שאמור להגיע אליו. 

חשוב לזכור, אם אנחנו רוצים להעביר את המסר בצורה נכונה, הרי שיהיה נכון לעשות את זה באמצעות כלים, ציוד ואמירה ברורה. אנחנו לא יכולים לקוות שהאורחים שלנו יבינו מה אנחנו רוצים להעביר. הדרך הטובה היא פשוט להציג את זה בצורה נכונה באופן פשוט וקל להבנה, גם אם זה נראה קל מדי. 

Published
Categorized as Main