גיליון אלקטרוני הוא כלי המאפשר לאנשים לעקוב אחר הנתונים. זה יכול לשמש לניהול חשבונות, תקציבים ומידע פיננסי אחר. התוכנה משמשת גם אנליסטים פיננסיים וסטטיסטיקאים בעבודתם היומיומית. אקסל הוא יישום שמשתמשים בו כמעט בכל בית ועסק בארץ ובעולם.

אקסל הוא כלי רב עוצמה לניתוח נתונים והדמיית נתונים. הוא נמצא בשימוש נרחב ביישומים עסקיים ליצירת תרשימים, גרפים וטבלאות.

גיליון אלקטרוני הוא מסד נתונים המאחסן נתונים. ניתן להשתמש בגיליון אלקטרוני כדי לאחסן נתונים, לנתח נתונים או ליצור רשימה של מספרים.

התוכנה משמשת להפקת דוחות, גיליונות אלקטרוניים ומצגות. הוא משמש עסקים ליצירת דוחות, גיליונות אלקטרוניים ומצגות בצורה יעילה יותר.

הרבה אנשים משתמשים באקסל כדי לבצע את עבודתם. חלקם משתמשים בו ליצירת גיליונות אלקטרוניים וחלקם משתמשים בו לצורך מניפולציה של נתונים.

קורס אקסל למתחילים – כל מה שצריך לדעת בנושא

אקסל היא קוד פתוח ותוכנית גיליונות אלקטרוניים פופולרית מאוד. הוא נמצא בשימוש על ידי מיליוני משתמשים ברחבי העולם. עם זאת, יש לו שפה משלו שאינה ניתנת להבנה על ידי רוב האנשים. מאחר והבנה באקסל נדרשת כמעט בכל מקום עבודה, הרבה אנשים בוחרים ללכת אל קורס אקסל, כדי לדעת להשתמש באקסל באופן טוב יותר.

קורס אקסל למתחילים יעזור לתלמידים להבין את היסודות של הגיליון האלקטרוני וכיצד ליצור ולנהל גיליונות אלקטרוניים. התלמידים יקבלו היכרות עם Microsoft Excel והבנה כיצד זה עובד. לאחר מכן תהיה להם מבוא ליצירת תרשימים, גרפים והדמיות שימושיות אחרות של נתונים ב- Excel.

בקורס תלמדו את יסודות של אקסל וכיצד להשתמש בו ביעילות. תלמדו את הפונקציות, הנוסחאות והשיטות הבסיסיות החשובות ביותר בעבודה עם אקסל. תלמד גם כיצד ליצור גיליונות אלקטרוניים ב-Excel באמצעותם תוכלו לייעל טוב יותר את אופן העבודה שלכם.