כל מה שכדאי לדעת על אסתטיקה דנטלית

כולם רוצים שיהיה להם את החיוך המושלם עם השיניים הלבנות והבוהקות שיקסים את כל הסביבה, רק שעם כל הצער יש אנשים שלא זכו לשיניים לבנות, יפות ומסודרות באופן טבעי ובדיוק בשביל זה יש את הנושא של טיפולי שיניים בנושא של אסתטיקה ומראה השיניים מה שנקרא אסתטיקה דנטלית. 

אז מה זה בעצם אסתטיקה דנטלית

ברפואת שיניים יש תחומים שונים הנוגעים לאספקטים שונים של חלל הפה, הלסת והשיניים, כאשר התחום המוכר ביותר הוא זה שמתייחס לטיפול בשיניים בפן הרפואי וכל מה שקשור לטיפול בחורים בשיניים, טיפולי שורש, עקירות, שתלים, טיפולי שיננית להסרת אבנית וכדומה, ויש את האספקט שמתייחס לנושא של מראה השיניים שבשנים האחרונות הפך להיות יותר ויותר חשוב לאנשים רבים וכולל בתוכו סוגים שונים של טיפולים, זה מה שנקרא אסתטיקה דנטלית. 

אז מה בעצם כוללים טיפולים בנושא של אסתטיקה דנטלית

טיפולים אסתטיים לשיניים הם למעשה טיפולי שיניים אשר הדגש שלהם הוא בכל מה שקשור למראה השיניים. בחלק מהטיפולים יש גם אספקט רפואי, אבל בשורה התחתונה הדגש בהם הוא על הנראות של השיניים. בין הטיפולים בתחום האסתטיקה הדנטלית אפשר למצוא:

  • השלמה של שיניים חסרות.
  • תיקון של שן פגועה.
  • הלבנת שיניים.
  • יישור שיניים.
  • ציפוי חרסינה.
  • כתרי זירקוניה.

מה חשוב לדעת בנוגע לנושא של אסתטיקה דנטלית

טיפולי שיניים באופן כללי חשוב לעשות במרפאה מקצועית, בעלת ידע, ניסיון וותק ולא משנה אם מדובר בטיפולים לנושא של כאב ובעיות או טיפולים לנושאים של אסתטיקה. במקרים של טיפולי אסתטיקה, חשוב לבחור מרפאה אשר משתמשת בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר, מרפאה בה לצוות יש ידע וניסיון בטיפולים הללו מה שמאפשר להתאים את סוג הטיפול לאדם ולצרכים האישים שלו. מידע נוסף על מרפאה מקצועית בתחום ניתן למצוא באתר https://sedrismile.co.il/