אמבטיות אנגליות – כל מה שצריך לדעת

לפני שאתם מעצבים את חדר האמבטיה שלכם בוודאי יש לכם הרבה שאלות. איזו אמבטיה לרכוש? איך נעצב את החדר? האם לבחור אמבטיה או מקלחון? האם צריך ברז לאמבטיה ואם כן איזה? בכדי שלא תתבלבלו, רצינו להכיר לכם מושג שאולי לא שמעתם עליו – אמבטיות אנגליות. רגע, מה זה? כל מה שצריך לדעת כאן לפניכם.

מה זה אמבטיות אנגליות?

אמבטיות אנגליות נעים להכיר. זוהי תופעה שהחלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות. ישנם כאלו שכבר בחרו באמבטיה אנגלית לפני שנים, בגלגול הקודם שלה. כיום ניתן למצוא אמבטיות אנגליות בעיצובים חדשניים, עדכניים ויוקרתיים.

אמבטיה אנגלית היא מה שמכונה – אמבטיות פרי סטנדינג – אמבטיות בהנחה חופשית- סטנד אלון. השם אומר הכול. האמבטיה בעצם ממוקמת במקום חופשי. היא אינה זקוקה לתשתית נוספת חוץ מהסטנד שלה.

אמבטיות אנגליות – יתרונות

לאמבטיות אנגליות יתרונות רבים הן מבחינת המראה שלה והן מבחינת עיצוב חדר הרחצה. מכיוון שניתן להניח אותה בכל מקום בו תבחרו, ללא צורך להצמיד אותה לקיר, ניתן לעצב את החדר באופן מקורי ושונה.

כמו כן, מכיוון שאין לכם את ההכרח של המקום של האמבטיה, ניתן לעצב אותה בצורות שונות ומעניינות. ניתן למצוא אמבטיות אנגליות בעיצובים יוקרתיים עם רגליות מגולפות וצורות מיוחדות ושונות. מידע נוסף בנושא ניתן למצוא גם באתר https://www.big-dil.com/.

חומר גלם מיוחד ואיכותי

אמבטיות אנגליות מיוצרות בדרך כלל מאקריל מחוזק ועבה, אשר מהוות את התחליף המושלם לקיר בטון. חלקם עשויים מחומר קוריאן או מתחליפי החומר. האמבטיה מגיעה עם רגליות מעוצבות כסטנד מושלם לאמבטיה.

בדרך כלל מחירם של האמבטיות המיוצרות מקוריאן יקרות יותר מאמבטיות אקריליות. אין באמת סיבה לבחור דווקא באמבטיה זו, אלא אם כן התקציב שלכם מרשה לכם להשקיע בעיצוב, שזה חד משמעית שונה מאוד.

Published
Categorized as Main