אל דאגה אפשר להציל הכל! טיק טק שחזור מידע

כמות המידע השמורה כיום במחשבים, בטאבלטים ובטלפונים סלולריים הולכת וגדלה מרגע לרגע. אחת הקטסטרופות הגדולות ביותר נגרמת כאשר מידע דיגיטלי נהרס, נפגם, אבד או נמחק. במחשב אישי או במחשב עסקי, אם קרתה תקלה, אל דאגה. אפשר להציל הכל בעזרת טיק טק שחזור מידע

כשטכנאים אחרים מרימים ידיים, טיק טק לא מאכזבים 

טיק טק זו לא עוד מעבדת מחשבים. שירות שחזור המידע מתבצע ברמה הכי גבוהה האפשרית. בחברה מתמחים בשחזור מידע, הצלחת קבצים והתמודדות אפילו עם מחיקות וכוננים קשיחים שנפגעו. גם כשטכנאים אחרים מרימים ידיים, בטיק טק לא מאכזבים. שחזור מידע במהירות, עם הצלחה חסרת תקדים. במרבית המקרים מצליחים להציל קרוב ל-100 אחוז מהמידע שאתם צריכים. 

ניסיון בשחזור בכל סוגי הכוננים הקשיחים האפשריים 

כמעבדה שמתמחה בשחזור מידע, עם שירות שניתן גם לגופים רגישים כגון כוחות הביטון, צבא ומשטרה, בטיק טק מבצעים את העבודה ביסודיות מירבית. הטכנאים ואנשי המקצוע מנוסים בעבודה עם כל סוגי הכוננים הקשיחים ועם מגוון סוגי חומרה והתקנים. מטפלים בכוננים קשיחים, במכשירים ניידים, בסלולר, טיפול בהתקנים נשלפים. מבצעים את העבודה במהירות וביעילות. לרוב, הטיפול בנושא שחזור דיסקים קשיחים מסתיים לשביעות רצון הלקוח כבר בתוך יומיים שלושה. במקרים סבוכים במיוחד, הטיפול מתארך טיפה מעבר לכך והכל, לטובת שירות מירבי ללקוח. 

שחזור מידע חסר פשרות

טיק טק שחזור מידע מצילים את כל סוגי הקבצים בכל סוגי המחשבים. בין הלקוחות המרוצים ניתן למצוא גם חברי אקדמיה בכירים, חברות הייטק, בכירים מקהילת העסקים, כל סוגי הלקוחות הפרטיים. קבצי גרפיקה, קבצי טקסט, תמונות, צילומים וכל סוגי הפורמטים – אל תתייאשו גם כשנראה שהכל אבוד. אפשר להציל את הכל, בשירות מקצועי וחסר פשרות.

Published
Categorized as Main