תקשורת בין בני זוג

סביר להניח שאתם מודעים למציאות זו – שליש מהזוגות הנשואים בארץ מתגרשים. הסיבות הן שונות ורבות, אולם אחת העיקריות מבניהן היא תקשורת בין בני זוג.

מדוע תקשורת בין בני זוג כה חשובה?

בזמן ההתאהבות הראשונית, וכפי שאומרים, האהבה לעיתים מעוורת. לא תמיד שמים לב לתכונות, ולחסרונות של אהוב ליבכם, לאחר מכן אתם מוצאים עצמם מתחת לחופה, זהו אחד מהימים המרגשים ביותר בחיים, והנה אתם קופצים למים העמוקים – המציאות בכבודה ובעצמה.

שגרת היומיום

עניינים כלכליים כמו נטילת משכנתא, עבודה סוחטת, ילדים אשר גם הם משנים את פני הזוגיות, פתאום צריך להתמודד עם מצבים לא מוכרים. אם אין תקשורת בין שני בני הזוג, המצב עלול להתדרדר. אך לא רצים להתגרש כל כך מהר, לעיתים צריך לעצור, לחשוב לשנייה, פנייה אל טיפול זוגי עשויה לעזור רבות.

טיפול זוגי הוא הפתרון לבעיות תקשורת

מטפל זוגי יכול לגלות לכם, היכן קיים הקצר התקשורתי ביניכם, מדוע אתם לא מסוגלים להתפשר, מתבצרים כל אחד בעמדתו, לעיתים נוצרת תחושה של ניכור בין שני בני הזוג, אותה אהבה לוהטת שהייתה קיימת בתחילה, נראית כדמיון מרוחק.

מטפל זוגי לא רק מסייע בכל הקשור לתקשורת בין זוגית, ביכולתו לגשר בין שני הצדדים, למצוא את נקודות התורפה, וזוהי גם הזדמנות מצוינת לבטא את עצמיכם בקול רם, את הרגשות, הקשיים, הקצר ביניכם, ולקבל את כל הכלים האפשריים בכדי לסיים את המשבר.

למנוע את הגרוע מכל – גירושים

התקשורת בין בני הזוג כמו גם החברות, חשובה מאין כמותה. כך ניתן ללבן בעיות, לנסות למצוא פתרונות, ולא להרים ידיים. פירוק משפחה עם ילדים הוא בעל השלכות ארוכות טווח, שאינן מיטיבות עם אף אחד מהצדדים, ובהחלט קיימות דרכים לא להגיע למצבים שכאלה.

Published
Categorized as Main