איך רוכשים תפילין ב- 2022?

לקראת השנה החדשה בעוד חודשיים, תצטרכו לדעת כיצד קונים תשמישי קדושה בצורה נכונה. את הדרך הישנה והמוכרת יותר, אנחנו זונחים מעט לטובת שיטת קנייה מקוונת. אז איך עושים את זה ומי יכול להזמין תפילין באינטרנט?

איך רוכשים תפילין ב- 2022?

אין כמו סוף שנת 2021 ולקראת שנת 2022, כדי לספר לכם על האופציה החדשנית לקניית תשמישי קדושה. אנחנו מדברים כמובן על כל מה שקשור לתשמישי קדושה כמו מזוזות, מגילות ותפילין.

האינטרנט, עם כל מגרעותיו ובעיותיו הרבות, הביא גם פן של נוחיות ודרך מעולה לעשות דברים בקלות והנוחות. כך בדיוק, תוכלו לרכוש את התפילין לילד שלכם באמצעות הרשת.

איך עושים את זה?

קניית תפילין באינטרנט היא מאוד פשוטה ואינה מסובכת כלל (אלא אם אתם מבוגרים והאינטרנט הוא כבר לא אופציה, שבמקרה כזה, יהיה כדאי לכם לעשות זאת באמצעות הילדים או הקרובים אליכם..) ורבים עושים דרך פלטפורמה זו את הקניות שלהם.

מלאכת הקנייה היא מאוד פשוטה וכל שתצטרכו, הוא להזין את הכתובת ושם ומספר טלפון, כמו גם עוד פרטי זיהוי ואשראי, ונציג מטעם הסופר סת"ם יחזור אליהם וייקח מכם פרטים אחרונים לפני שתסיימו את מלאכת הרכישה.

כמה זמן התפילין יהיו אצלכם בבית מרגע הקניית?

מרגע שקניתם את התפילין החדשות לילד שלכם, תוך כמה ימים בודדים, האוצר יגיע אליכם עד פתח הבית. זוהי דרך מצוינת לקנות תשמישי קדושה היום ורבים נוטים לרכוש כך את מוצריהם – גם אלה הקדושים.

ספרי קודש ותפילין ישראל, כמו גם נושאי תפילין וחפצים הנלווים להן, גם אותם, ניתן לקנות באמצעות הרשת המקוונת. זוהי בשורה של ממש בעיקר לציבור החרדי השומר תורה המצוות.

Published
Categorized as Main