אחזקה של מבנים – מה זה כולל?

אחזקה של מבנים כוללת את כל הפעולות הטכניות והטכנולוגיות שיש לבצע בהם, כדי שכל המערכות יפעלו באופן תקין ושהמבנה על כל רבדיו יהיה תמיד נקי. 

אחזקה של מבני מגורים

חברת ניהול אשר מתחזקת מבני מגורים, דואגת לכך שעובדיה יעניקו באופן עקבי שירותי אחזקה מונעת של מתקנים כמו בריכת אגירת המים על הגג, המרזבים, תשתיות כמו אינסטלציה, מזגנים, חשמל, המעליות המערכות הסולאריות, מערכת חימום המים ועוד. כדי למנוע תקלות אפשרויות, מבצעים אחזקה מונעת על פי תוכנית מסודרת ובדרך זו מונעים במקרים רבים את ההיתכנות של תקלות שונות.

מעבר לכך אם יש ליקויים נקודתיים, חברת האחזקה דואגת שהם יתוקנו כמו לדוגמה תקלה באחד המזגנים, בעיה במחסום הכניסה לחניון וכו'. 

אחזקה של מבני משרדים 

במבני משרדים יש שטחים ציבוריים כמו גינה סביב המבנה, חניון למנויים ולציבור הרחב, מערכות טכנולוגיות מתוחכמות אשר שולטות על תנועת המעליות. במידת הצורך מבצעים טיפול בתקלות ספציפיות כמו סתימה בביוב, פיצוץ של אחד הצינורות וכו'. 

עובדי אחזקה מומחים 

כדי שכל המערכות בכל אחד מהמבנים יפעלו כראוי, עובדי האחזקה הם עובדים מאד מנוסים, בעלי מיומנות של שנים רבות בתחומי האחזקה השונים. כך הם מבצעים את כל הפעולות הנדרשות ושומרים על רמת תקינות גבוהה בכל רחבי המבנה.

הדיירים במבנים 

הן אם מדובר במבני מגורים או במבני משרדים או מסחר, כולם מעוניינים שהכול יהיה שגרתי ושלא יהיו תקלות כלשהן שיפריעו למהלך החיים, כמו מעלית לא תקינה, פיצוץ בצינור מים, מערכת סולארית לא תקינה שגורמת לכך שאין מים חמים ועוד. 

כאשר אנשי האחזקה נמצאים עם היד על הדופק, אפשר להיות רגועים שכל תקלה תטופל בהקדם לרווחת הדיירים.

Published
Categorized as Main