נעלי כלה הן חלק חשוב ומשמעותי מאוד בתלבושת של כל כלה. הכלה צריכה להרגיש יפה, נינוחה וזוהרת ביו המיוחד שלה.

אירוע החתונה הוא אחד האירועים החשובים ביותר בחיים ולכן חשוב לתת תשומת לב לכל פרט בארגונו. אחרי בחירת השמלה, נעלי הכלה הם הדבר החשוב ביותר עבור כלות. יש המון סגנונות וסוגים של נעליים לכלה, אבל נעל כלה היא אביזר מיוחד שיש לבחור בקפידה.

אי אפשר להפריז בחשיבותן של נעלי כלה. הן אלה שיכולות לעשות את ההבדל בין כלה עם רגליים כואבות שיגרמו לה לרצות לשבת בכל רגע אפשרי לבין כלה שתוכל לעמוד ולרקוד במהלך כל היום והלילה מבלי להתעייף.

בנוסף, נעלי כלה נכונות יכולות לעשות הבדל גדול במראה הכולל של הכלה. נעל נעל עקב גבוהה, למשל, תיצור מראה עדין ומאורך.

ישנם סוגים רבים ושונים של נעלי כלה, ובהם סנדלי הרצועות, נעלי עקב לכלות, נעלי הפלטפורמה ועוד רבים. הסוליה של נעליים אלו עשויה בעיקר מגומי על לשמור על היציבות בהליכה.

טיפים לבחירת נעלי כלה –

  1. מכיוון שהנוחות של נעלי כלה היא חשובה כל כך, מומלץ להגיע לחנות ולמדוד את הנעליים. כך, תוכלי להתהלך בכל זוג נעליים מספר דקות בחנות ולוודא איזה זוג הוא הנוח והנכון ביותר עבורך.
  2. אם בחרת שמלה שהיא ארוכה מגובהך, תצטרכי למצוא נעל כלה גבוהה מספיק כך שקצות השמלה יהיו מעל הרצפה. זה יפחית את הסיכון שתתקלי בשמלה תוך כדי הליכה או ריקוד, ובנוסף השמלה לא תתלכלך.
  3. אם את מעוניינת במראה עדין ומאורך, תוכלי לבחור בסנדל עקב גבוה, נעל עקב או בנעל פלטפורמה
  4. אם בחרת בשמלה שמגיעה עד הברכיים או עד הקרסול, יהיו לך יותר אפשרויות בחירה. תוכלי לבחור בנעלי כלה גבוהות עם עקב עדין או בנעלי כלה שטוחות.