אם יצא לכם לשמוע על המושג של השתלת עצם בחניכיים, מן הסתם אתם ביקשתם לעבור טיפול של השתלת שיניים. כלומר שתלים במקום שיניים חסרות.

כאשר באים להשתיל שיניים במקום שיניים שחסרות, בדרך כלל מה שעושים זה החדרה של שתל במקום שם אמורה השן להיות כאשר לאחר שהשתל ייקלט היטב בתוך החניכיים, אפשר יהיה להתקדם הלאה ולהלביש את הכתר על גבי השתל.

אז ברוב המקרים מחדירים את השתל בתוך העצם שנמצאת בלסת. כלומר דרך החניכיים. הבעיה היא שלא תמיד יש מספיק עצם ולא תמיד יש איך להחדיר את השתל כי אין כלל עצם בחניכיים. זה קורה בדרך כלל רק אם חלף זמן רב מעת שהשן נעקרה כאשר העצם שהייתה במקום פשוט נספגה פנמה וכרגע אינה קיימת. מה שמחייב את הצוות המטפל למצוא פתרון יצירתי לבעיה. הדבר שעושים בדרך כלל זה שימוש בעצם ממקום אחר כאשר מבצעים השתלת עצם בחניכיים.

איך מבצעים השתלת עצם בחניכיים?

איך למעשה מבצעים אתה השתלת העצם בחניכיים? הטיפול הזה של השתלת העצם בחניכיים היא פרוצדורה שחייבת להיעשות על ידי ד"ר סלוצקי מומחה לשתלים ופריודונטיה. רק כך אפשר יהיה להבטיח כי ההשתלה תהיה מושלמת והשתל ייקלט היטב ברקמת העצם החדשה שאתם תעבירו לשם.

חשוב לזכור כי השתלת העצם חייבת להיעשות אך ורק אצל איש מקצוע מומחה לתחום הספציפי הזה היות ורק כך אפשר יהיה לסמוך כי הפתרון יהיה יעיל והטיפול ייעשה במלוא המקצועיות, האמינות והאחריות.

לפני הכול ואחרי הכול מדובר בהליך המחייב עבודה מאוד מדויקת ומאוד מקצועית תוך לקיחת אחריות על בריאותו של החולה על כל ההשלכות שעלולות לנבוע מהטיפול.