בישון פריזה הוא גזע כלבים שמקורו באירופה. זהו כלב קטן, רך ואנרגטי שאוהב לשחק. הם ידועים גם במעיל ההיפואלרגני שלהם

גזע זה של כלבים ידוע כאינטליגנטי ושובב מאוד. הם ידועים כאחד הגזעים הפופולריים ביותר בארה"ב ובאירופה וגם בישראל הוא מקבל מקום של כבוד בדירוג הכלבים הפופולאריים.

ה-Bichon Frize הוא כלב קטן, רכות ולבן עם זנב מתולתל. הם ידידותיים במיוחד וילכו אחרי בעליהם כמו צל.

הוא יהווה תוספת מצוינת לכל משפחה או בית. הוא שובב מאוד ואוהב לשחק עם כלבים אחרים בכל הגדלים. הוא הוכשר להשתמש בדלת כלבלב ויודע פקודות בסיסיות כמו לשבת, להישאר, להביא ובא. הבחור הקטן הזה מוכן לבית החדש שלו!

מהם המאפיינים של כלב מסוג בישון פריזה?

בישון פריזה למכירה הוא סוג של כלב קצר שיער, צמרירי לבן, קטן במידותיו ומגיע מצרפת. הם ידועים בזכות הזנב המתולתל, העיניים הגדולות והמעילים המשייים הרכים שלהם. הם גם כלבים מאוד חיבה ושובבים.

ביצ'ונים הם כלבים חברתיים מאוד שזקוקים לתשומת לב רבה מבני משפחתם כדי להיות מאושרים ובריאים. ניתן לאמן אותם לעשות טריקים כמו לשחק מתים כשהם עייפים או להביא צעצוע מעבר לחדר. הם טובים עם ילדים כי הם כל כך שובבים, אבל צריך גם ללמד אותם איך לא לקפוץ עליהם!

מהו טווח המחירים של כלבים מסוג בישון פריזה?

זו שאלה נפוצה שנשאלת על ידי אנשים רבים שמחפשים כלב ביצ'ון פריז בחנות מכירת גורים. טווח המחירים לגזע משתנה בהתאם למיקום, למגדלים ולגורמים נוספים.

טווח המחירים לכלבי Bichon Frise יכול להשתנות בהתאם לסוג הכלב ולגיל. באופן כללי, גור Bichon Frise יקר יותר ממבוגר מעוקר או מסורס.

טווח המחירים עבור כלבי Bichon Frise מתחיל ב-$500 עד $1,000 לכלב גזעי ומגיע עד $2,500 לכלב באיכות תצוגה.