צימרים בדרום VS צימרים בצפון

צימר הוא צימר לא משנה היכן

אם החלטנו שבחופשה הבאה שלנו אנו לנים בצימר ושם נעביר את ימי החופשה זוהי בהחלט בחירה מצויינת. ישנם היום צימרים שבאיכות שלהם הם אינם נופלים מאף מלון בארץ ומציעים בצימר ארוחות בוקר וערב מפנקות וטעימות במיוחד, ישנם צימרים בצפון ובדרום המציעים כלים ומתקנים במתחם הצימר להנאתם של הנופשים כגון בריכה, גקוזי וכדומה. אומנם זה נכון שיש חסרנות כמו שאין צוות בידור להפעלות של ילדים ובמידה ואנו רוצים לצאת לחופשה כל המשפחה והמשפחה כוללת ילדים קטנים יהיה קצת יותר קשה למצוא להם תעסוקה בצימר ללא צוות הבידור אך אים הדבר אומר שאין מה לעשות איתם שצימר זה אינו מקום לילדים נוכל לקחת אותם לטייל ביאוזר הצימר באחד או יותר מהאטרקציות שניתן למצוא באיזור.

למה לקחת צימר בדרום?

הדרום הוא איזור בעל נוף מדברי כך שחובבי המדבר והנוף המדברי עלולים להנות במיקום זה יותר מאשר במקומות אחרים בארץ. הדרום כולל בתוכו מסלולי יום שניתן לעשות ומוקדים תיירותיים שניתן לבקר בהם כחלק מהחופשה שלנו בצימר, כמו כן בדרום קיימות אטרקציות ופעילויות המתאימות לכל גיל ולכל המשפחה ללא יוצא דופן אומנם מספר הצימרים בדרום אינו רב במיוחד ביחס לצפון הארץ אך ישנם אתרי חיפוש שמטרתם לעזור לנו למצוא את הצימר האידיאלי עבורינו ומומלץ להשתמש בהם כאשר אנו מחפשים צימר.

למה לקחת צימר בצפון?

הצפון הינו איזור שקט רגוע בעל מראה ייחודי ויוצא דופן ביחס לשאר הארץ. הצפון כולל בתוכו מראות של נוף ירוק ועוצר נשימה, מסלולי הליכה ורכיבה הכוללים בתוכם מגע עם מים, אטרקציות מהנות במיוחד המתאימות לכל המשפחה ובנוסף גם אטרקציות המתאימות לחובבי האקסטרים שבנינו.

Published
Categorized as Main