חדרי תינוקות – האם כדאי להשקיע?

מזל טוב! יש לכם תינוק קטן בבית, וכעת הגיע לעולם ילד ראשון או ילד נוסף שיקנה לכם המון אהבה אור וחיבה. גידול תינוק, מאפשר להורים להיות מאושרים ולהרגיש כי הם עשו זאת וכעת יש תינוק קטן שתלוי רק בהם! אחד האמצעים לגידול ילדים בצורה מטיבה, היא עיצוב הסביבה בה יחיה התינוק, על מנת שהיא תהיה עשירה בצבעים, צורות וחפצים רכים. לכן חשוב להשקיע בחדר התינוקות. בשל כל אלה – רבים ההורים שבוחרים ריהוט וחפצים איכותיים ונכונים עבור ילדם. 

אבל מדוע כדאי לעצב את החדר בריהוט וחפצים איכותיים? 

בראשית, חשוב להבין כי מלבד הנוחות שחפצים וריהוט כמו: שידת החתלה, שידת אחסנה, לול תינוקות, מיטת תינוק, ושאר חפצים יאפשרו – קיים גם אלמנט בחירת הצבעים שיגרו את מבטו של התינוק, כמו גם בילוי בחדר מלא חפצים המתאימים לתינוקות ומפתחים את היכולות המוטוריות של הפעוט. 

בכך אפשר למשל לבחור מזרן תינוק אורתופדי לנוחות מרבית. עוד ניתן לבחור עריסה בטיחותית שניתן לקשט עם צעצועים. ניתן לאחסן ביגוד בצבעים עשירים בתוך שידות נוחות, להניח שטיח נעים על הרצפה עליו אפשר לשחק עם התינוק. כמו גם להוסיף לחדר הילדים תמונות מלאות צבעים, מראות, טפטים או מדבקות קיר. עוד אפשר לבחור מוצרי טקסטיל רכים כמו וילונות צבעוניים, כריות רכות, ובובות בד נעימות – ובכך לעצב חדרי תינוקות מושלמים!

כיצד מרכיבים את החדר?

על מנת להכין את החדר לקראת הרך הנולד, יש בתחילה לצבוע את החדר בצבעים רכים. לאחר שהצבע מתייבש והריח נעלם, ניתן לבחור ריהוט איכותי כמו שידות החתלה ואחסנה, מיטת תינוק נוחה עם גלגלי גומי ומעצור בטיחותי, שטיח רך לתינוקות, ארון בגדים, ובעת הצורך כיסא הנקה ושאר מוצרים לתינוק. כל אלה יאפשרו לכם חדר תינוקות מאובזר, איכותי, בטיחותי ונעים. 

לסיכום, בחדר תינוקות חשוב מאד להשקיע, שכן זה המקום בו יגדל התינוק, יבלה את הזמן הפנוי שלו וישן שנת ישרים בטוחה.

ומה כשיוצאים לטייל? התעניינו גם לגבי לול קמפינג.

Published
Categorized as Main