יש לא מעט דברים שניתן לעשות כדי לשפר את מערכת החינוך שלנו – שכר הולם למורים, כיתות פחות צפופות, חינוך איכותי, תגמול למורים מצטיינים, סביבת למידה חדשנית והקשבה לצרכים של התלמידים. כל אלו יכולים להשפיע באופן ניכר על מימוש הפוטנציאל של ילדנו.

למרבה הצער כמעט ואין שינויים במערכת החינוך שמבשרים על בשורה משמעותית, אך אבי קמינסקי מבין היטב שאם רוצים לדחוף לכיוון הזה ולשפר דרמטית את התפקוד של המערכת הזו, יש צורך לעודד העברת רפורמה בחינוך שתוכל לכלול שינוי של כל אותן בעיות ומתן מענה הולם שיוכל לפתור אותן.

משפרים את תפקוד מערכת החינוך

במידה ואתם שואלים את עצמכם מהי הדרך הטובה ביותר לפעולה על מנת להביא לשינוי בחינוך, אז הרי שעל פי אבי קמינסקי רק צריך לחשוב היטב על הדרך שבה ניגשים לתהליך ולעשות כל מה שרק אפשר על מנת שיהיה ניתן לשפר את התפקוד שלה.

אם הנושא הזה קרוב לליבכם ואתם רוצים לעשות כל מה שרק אפשר על מנת להביא לשיפור במערכת החינוך, אז יהיה כדאי לכם להתחיל להיות פעילים בנושא כבר בזמן הקרוב ולחשוב ברצינות על דרכים שונות שבהן אתם יכולים לסייע בהעברה של רפורמה בחינוך על ידי הסברה עליה והגברה של רמת ההתעניינות בציבור הרחב ברפורמה שתוכל לעשות שינוי משמעותי.