טרקטורונים לילדים – מה המהירות המותרת?

הורים רבים בוחרים להעניק לילדים שלהם מתנה מרשימה במיוחד, טרקטורון חשמלי המתאים לילדים. כיום יש לא מעט דגמים שונים עם מנועים בעוצמות משתנות וכמובן סוללות חשמליות אשר יכולות להעניק טווחי נסיעה ארוכים במיוחד. במידה וגם אתם מעוניינים לקנות לילדים שלכם טרקטורון חשמלי מתנה, קיימת חשיבות רבה לדעת כי כלי זה עלול להיות מסוכן ולא בטיחותי. אך אודות לתקן הישראלי אשר מגביל מאוד את מהירות הנסיעה בכלי חשמלי זה, אתם יכולים לרכוש טרקטורון לילדים מאתר Wheeltech בראש שקט ללא כל חשש. המהירות המותרת על פי החוקה בישראל היא 8 קמ"ש בלבד כך שניתן לשלוט על כלי התחבורה החשמלי בצורה מלאה. 

הגבלת מהירות עד 8 קמ"ש להבטחה שהילדים שלכם ישלטו בכלי

לכן, כל שעליכם לעשות זה לוודא כי הטרקטורון שאתם רוכשים אכן מוגבל במהירות המותרת בחוק. בשל הגבלה בטיחותית זו, הורים רבים כיום בוחרים בטרקטורונים חשמליים כמתנה לילדים שלהם מה שמעלה משמעותית את הביקוש בשנים האחרונות. העלאת הביקוש גורמת לעלייה בכמות הטרקטורונים הנמכרים ולכן חשוב לדעת כי קיימים כיום לא מעט דגמים שונים לבחירה. לפני שאתם מגיעים למעמד הרכישה, קיימת חשיבות רבה להכיר את הדגמים השונים ולמקד את הבחירה בין כמה דגמים בלבד. אחרת, קיים סיכוי לא מבטל שתמצאו את עצמכם אובדי עצות אל מול הדגמים השונים מה שיוביל לבחירה שאינה נכונה. 

הכירו את הדגמים הקיימים לפני מעמד הבחירה
בעידן הטכנולוגי בו רשת האינטרנט פרוסה בפני כולנו בכמה לחיצות כפתור בלבד, תוכלו בקלות רבה לאתר את הדגמים המעניינים והמתאימים ביותר לצרכים שלכם לפני שתגיעו למעמד הבחירה. כך תוכלו להגיע ממוקדים ולהצליח לבחור נכון את הטרקטורון הטוב והמתאים ביותר עבורכם. שוקלים לרכוש לילד אופניים חשמליים או קורקינט? לחצו כאן למידע נוסף.

Published
Categorized as Main