דיקור סיני הוא סוג של רפואה אלטרנטיבית הכוללת שימוש במחטים לטיפול במחלות שונות. האם זה באמת יעיל?

דיקור סיני לטיפול במיגרנות 

בעבר נהגנו לחשוב שאם מישהו סובל ממיגרנה, הוא יזדקק לטיפול בדיקור סיני. עם זאת, כעת אנו יודעים שזה לא נכון. ניתן לטפל במיגרנות גם ללא טיפול בדיקור סיני. דיקור הוא סוג של רפואה סינית המשתמשת במחטים כדי לעורר את נקודות הדיקור של הגוף. זה שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי ראש, כאבי גב ודלקת פרקים.

מחקר שפורסם לאחרונה בכתב העת Neurology מצא שדיקור סיני יכול לעזור להקל על מיגרנות. למעשה, מטופלים שקיבלו דיקור סיני למיגרנות ספגו פחות התקפים במהלך תקופת הניסיון של שישה חודשים מאשר אלו שלא קיבלו טיפול כלל. יש אנשים שלא מצליחים להיפטר ממיגרנות והדרך הטובה ביותר לטפל בהן היא באמצעות דיקור סיני.

התהודה של דיקור סיני 

בשנים האחרונות, יש עניין רב בשימוש בדיקור סיני לטיפול במיגרנות. התיאוריה מאחורי זה היא שדיקור סיני יכול לעזור עם הכאב והדלקת הקשורים למיגרנות, ובכך להפחית את תדירותן וחומרתן. עם זאת, עדיין לא ברור אם התיאוריה הזו נכונה או לא.

המדקרים אינם תחליף לרופאים אנושיים. הם רק מספקים סיוע לחולים על ידי היפטרות מכאבים ועוזרים להם לנהל את המיגרנות שלהם טוב יותר.

דיקור סיני הוא רפואה סינית מסורתית אשר שימשה מאז ימי קדם לטיפול במגוון מחלות. מיגרנות הן אחד המצבים הרפואיים הנפוצים ביותר שניתן לטפל בהם באמצעות דיקור סיני. זוהי אחת הצורות הנפוצות ביותר לשיכוך כאבים והיא גם אחת היעילות ביותר. דיקור סיני הוא סוג של רפואה אלטרנטיבית אשר הוכחה כיעילה בטיפול בכאבי ראש במיגרנה.

מתעניינים גם בדיקור סיני לטיפול בדיכאון? הקליקו על הלינק