7 קולבים בעיצוב אחר

חושבים שאתם יודעים הכל לגבי קולבים? הנה כמה עיצובים של קולבים שיעשו חשק לרכוש אחד כזה בהקדם האפשרי…

קולב בצורה של עננים

קולב שלגמרי לא יהיה כמו האחרים וכזה שמתחבר אל החלומות. יכול לכלול כל מיני צורות של עננים כחולים, שעליהם מלבישים את הבגדים, התיקים ושאר חפצים שאותם רוצים לתלות באופן שמצהיר כי אתם אנשים חולמניים….

קולב בצורה של עץ

זה לא ממש משנה איזה עץ הכי אהוב, קולב יכול להגיע גם בגוונים הנפלאים של הירוק, ובכך להוסיף קצת מכל מה שנמצא בטבע אל הדירה הסגורה בין ארבע קירות שעבורה כל סוג של תהיה תוספת מופלאה. העץ הזה בנוי מקלות, כשהענפים הם למעשה  הקולבים של המתלה עצמו.

קולב בצורה של אדם

קולב יכול להיות גם אדם, או הצללית שלו. ניתן להניח על הקולב הזה בגדים, או פשוט ליהנות מהקולב הזה בתור מתלה של כובעים.

קולב שהוא כסא

אחד מן הדגמים היותר מוכרים שאותו רואים בבתים של האנשים הכי עשירים ו/או הכי מסודרים. מדוע? כי הצורה הזו של כסא היא מאוד מרובעת ובעלת עיצוב "נקי", ובאותו רהיט ניתן לקבל שני שימושים נהדרים. האחד להניח את החולצה או המכנס, והשני הוא עבור הישיבה בשעה שבה מתלבשים או מתפשטים.

קולב מוטות טיפי

אחד מן האוהלים היותר נמכרים לאחרונה עבור ילדים הם אלה שמגיעים בצורה של אוהל טיפי. הורדה של הבד שפרוס לו מכל הצדדים משאירה את שלושת המקלות שמרכיבות של המבנה הזה, ומכאן כבר ניתן לפרש את השלושה הללו בתור קולב שימושי.

קולב פסל דקורטיבי

קולבים לבגדים לא חייבים להראות סטנדרטיים. קולב יכול להיות בנוסף גם יצירת אמנות פנטסטית שמככבת בזכות עצמה, ולעיתים משמשת גם עבור תליה של חפצים. זה אולי ירגיש כמו חטא להניח דברים שאת הפסל הזה מכסים, אבל פסל ממש מוצלח מיועד לאותם אזורים ועדיין יהיה מורגש בעיצוב שלו עם כל סוגי הפריטים שאותו מכסים חלקית.

קולב עם גוף תאורה

מתלה אינו חייב להיות רק מתלה, ובאופן שימושי ניתן להוסיף לתוכו את כל מה שהופך אותו גם לגוף תאורה דקורטיבי.
אצל רהיטי אמיר תוכלו למצוא מגוון של ריהוט להרכבה עצמית ובאופן פשוט לחלוטין!

Published
Categorized as Main