50 גוונים של אפור – אפשר להפוך את הסרט למציאות!

כל איש ביון מתחיל יגיד לכם כי ג'יימס בונד זה אגדה אורבנית שבניה לבין המציאות אין כל קשר. כל מדען יגיד לכם כי הדברים שאנו רואים בפארק היורה הם לא אפשריים ומדובר על דמיון פורה במיוחד. אפשר להמשיך כך עד אין סוף אך נראה כי הנקודה שאין קשר בין עולם הסרטים ובין עולם המציאות ברורה. עם זאת, יש מקום אחד בו דווקא יכול להיות קשר כזה וזה בעקבות הסרט 50 גוונים על המשכיו השונים. אז נכון לא כל מה שקורה בסרט הוא מציאותי אך יש בהחלט דברים שאנו יכולים לאמץ לנו גם ביחסים עם בת או בן הזוג שלנו. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכך היא בתחום של צעצועי סקס אשר אנו יכולים לעשות בהם שימוש וכך לשדרג את חווית הסקס עם הצד השני ביחסים ואין ספק שזה דבר מאוד מומלץ.

מדוע חשוב גם לדבר בזוגיות ולא רק להשקיע בסקס?

כל שני בני זוג צריכים לעשות הכול בכדי שהיחסים הזוגיים שלהם יהיו הטובים ביותר שיש. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לסקס יש משמעות גדולה ביחסים בין בני הזוג ויש לו השפעה אדירה עליכם. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין שאם אתם רוצים להבטיח שהסקס ביניכם יהיה טוב אתם צריכים לדבר על הסקס כמה שיותר. עליכם להבין כי אתם צריכים להבין מה הצד השני רוצה וממה הוא נהנה וזאת בכדי להבטיח כי הסקס יהיה מהנה לשני הצדדים וזאת ללא קשר לשאלה אם אתם עושים שימוש בנושא של צעצועי סקס כמו דילודאים או לא ועל כך כדאי לכם לחשוב.

אל תתביישו לקבל רעיונות מאתרי אינטרנט

כפי שאפשר לקבל רעיונות מ 50 גוונים של אפור או שחור כך אתם יכולים לקבל גם רעיונות מאתרי אינטרנט. כל עוד לא מדובר על דבר פוגעני לצד השני או לאדם שלישי אזי השמיים הם הגבול בכל הקשור אל צעצועי סקס או אל סקס בכלל וזהו משהו שכדאי לכם לחשוב עליו.

Published
Categorized as Main