5 סיטואציות בהן עורך דין לתאונות תלמידים יוכל לסייע

לצערנו כיום יש לא מעט תאונות תלמידים בחלל בית הספר בפרט ואף מחוצה לו בכלל. ביטוח תלמידים אמור לשלם את מלוא הסכום הנדרש בהתאם לפציעתו של התלמיד בין אם הדבר התרחש בשעות בית הספר ובתחומו ובין אם לא. לא מעט הורים לא מודעים לזכוית שלהם ומוסדות הביטוח כמובן לא מנדבות את הסכומים ללא דרישה. על כן חשוב לדעת כי עו"ד תאונות ילדים מקצועי ומנוסה בתחום זה יכול לסייע לכם לקבל את כל המגיע לכם עבור תאונת הילד. חשוב להדגיש ולומר כי גם אם ההורה מכיר היטב את כל זכויותיו, פעמים רבות שיש לביטוח הסגות על הממצאים במטרה להנמיך את התשלום או אף לבטלו לחלוטין. על כן, לפני שאתם מתחילים הליך ארוך ומייגע בכוחות עצמכם, חשוב לדעת כי כיום יש עורכי דין מקצועיים בתחום זה אשר מכירים היטב את כל פרטי הפרטים בחוקה מה שיסייע לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם. 

מצבים בהם אתם חייבים להיעזר בעורך דין מקצועי ומנוסה

ישנם לא מעט מצבים בהם שירותם של עורכי הדין חיוני במיוחד. מצבים בהם הביטוח לא מוכן לשלם את מלוא הסכום שמגיע בהתאם לפציעת התלמיד, הביטוח טוען כי הפציעה אינה נכללת בביטוח, מערער על הממצאים השונים ומנסה להסיר אחריות. עורך דין מקצועי ומיומן מכיר היטב את כל הכללים והחוקים בתחום וכן לא מעט מקרים דומים ואף זהים בבם הוא היה שותף בעבר. הידע והניסיון יעמדו לרשותכם בעת הליך ההחלטה כך שתוכלו לקבל את המירב המגיע לכם. 

כך תקבלו את כל מה שמגיע לכם
אנשים רבים שבחרו להיעזר בשירותיו של עו"ד ינון הדאיה מדווחים על הליך פשוט, יעיל, מהיר ומוצלח במיוחד. כל שנותר לכם הוא לבחור נכון.

Published
Categorized as Main