5 טעויות נפוצות כשמתחילים עם בחורה

אם היינו יכולים, היינו מכניסים למאמר זה אלפי טעויות שדברים עושים כשהם נפגשים עם בחורות אך במאמר קצר זה וגם כדי לא להביך יותר מידי את העם הגברי, הבאנו לכם 5 טעויות נפוצות שגברים עושים כשהם מתחילים עם בחורה.

5 טעויות נפוצות כשמתחילים עם בחורה

  1. להיות להוט מדי

לפני שאתה מכיר מישהי כדאי שתדע, שאם תתרגש יותר מדי ותלחץ חזק מדי, תהרוג את המשיכה שלה אליך. עץ, כדי להישרף, זקוק לשני דברים; אש וחמצן. אם אתה מכסה אותה באש שלך, היא לא תצליח להשיג חמצן והיא תיסוג לאחור רק כדי שתוכל לנשום.

  1. אל תהיו ילדים

כילדים, אנו אוחזים בידה של אמנו ומניחים לה להוביל אותנו לכל מקום. אל תעשה זאת עם אישה שאתה נמשך אליה. בכל פעם שהיא מובילה אותך למועדון ובוחרת את המסעדה, חלק קטן מהאטרקציה שלה אליך ימות.

  1. חשיבת יתר

אתה מבלה חודשים בתכנון למציאת הדרך המושלמת כיצד לפנות אליה. אבל יום לפני כן, איזה בחור אקראי פשוט ניגש ושואל אותה אם היא רוצה לצאת איתו. עכשיו הם יוצאים כבר חודשים ומדברים על להתחתן. ואתה, נשאר בוכה עם עצמך בלילות.. לא חבל?!

  1. אל תפחד

בדיוק כמו חשיבה יתר, הפחד יכול להקפיא אותך. אתה ניגש לאישה בבר ואומר לה שלום ואז היא מסרבת לך? עשה תמיד את הצעד הראשון, והפחד יעלם.

  1. פינוק יתר

כשאתה רק עסוק בלרצות אותה, היא תרגיש את זה ותיסוג. היא רוצה גבר שיודע לעמוד על שלו. שיודע להחליט מה עושים עכשיו ולאיזו מסעדה לצאת בלילה. עשו בחכמה ואל תהיו מובלים בצורה שהיא תרגיש.

פנו עוד היום אלינו לקבלת ייעוץ וטיפים: https://www.rcommunication.co.il/.

Published
Categorized as Main