3 טיפים מנצחים לניקוי כורסאות טלוויזיה מבד

אל תתנו לכתמים קשים ונזילות מגעילות להרוס על הסטייל של כורסת הבד שלכם – הכנו לכם 3 טיפים מנצחים כיצד לנקות כורסא מבד עם סודה לשתיה, חומרי ניקוי ועוד.

1. תנו טיפול ראשוני מהיר ויבש

גשו לכתמים במהירות. ברגע שמתרחשת נזילה או כתם, התחל לנקות אותם מייד. המתנה של זמן רב מדי לפני טיפול בכתם – אפילו כמה דקות – עלולה לגרום להתכווצות הכתם, ולהקשות על היציאה החוצה.

בדוק את המלצות היצרן. לפני השימוש בחומרי ניקוי או בתמיסות ניקוי, בדוק את הוראות היצרן לטיפול, אשר בדרך כלל ניתן למצוא בתגי הכורסא. כישלון בשימוש במוצרי ניקוי בטוחים עשוי להתבטא בריפוד שנפגע לצמיתות.

השתמש במברשת יבשה להסרת חלקיקים קלילים. עברו על הכורסא כולה בעזרת מברשת נוקשה עם זיפים טבעיים כדי לעזור לשחרר כתמים ולהביא אבק ולכלוך לפני השטח.

שואב אבק. לפני קרצוף וניקוי ספת הבד שלך, השתמש בשואב אבק כדי להסיר פירורים וכל חלקיקים אחרים. זה יקל על הזיהוי וההתמקדות בכתמים בעייתיים כשמגיע הזמן לנקות על רטוב.

2. נקו על רטוב באמצעות סודה

מנקים עם סודה לשתייה. סודה לשתייה היא לא רק לאפייה – היא גם טיפול ניקוי יעיל. למעשה, פיזור סודה לשתייה על הכורסא כולה יעזור בהסרת ריחות ובהמשך לשחרור הכתמים. אתה יכול גם להשתמש בפתרון סודה לשתיה ביתית לכל איזור של כתמים עמוקים; בקערה מערבבים יחד בצורה שווה סודה לשתייה ומים. לתמיסה היבשה או הרטובה, תנו לסודה לשתייה לשבת 15 עד 20 דקות. לאחר שהסודה לשתייה סופגת את הכתם במלואם, יש לשאוב אותו עם שואב עם מברשת. 

3. גם חומרי ניקוי בודקים

התחל לנקות את הכורסא שלך עם המוצר המומלץ לה. אם אינך בטוח אם המוצר נכלל בהמלצות, בדוק אזור קטן לצורך בדיקת שינוי צבע לפני שתמשיך. בין אם אתה משתמש במנקה על בסיס מים או בממיס (או שניהם), עקוב אחר ההוראות שעל האריזה. אם ההוראות מציינות כי זה בטוח לעשות זאת, השתמש במטלית רכה כדי לנגב את התמיסה.
מבחר כורסאות טלוויזיה מחכים לכם כאן:
https://www.tvpoint.co.il/

Published
Categorized as Main